Skladacie brány

Bránové riešenia pre každú požiadavku

Priemyselné skladacie brány od firmy Hörmann sú osobitne určené pre haly s nízkou výškou prekladu. Okrem toho na tie miesta, kde statika haly nepripúšťa žiadne dodatočné zaťaženie strechy.

Skladacie brány Hörmann existujú v šírke do 14 m a výške do 7 m. Potreba pre bočný doraz – len 70 mm pre profil zárubne – je maximálne nízka. V závislosti od prevádzkových požiadaviek je možných 3 až 12 krídel brány.

Výber riešenia brány Hörmann sa riadi podľa účelu nasadenia budovy a podľa požiadaviek stavebníka. Dvojstenné skladacie brány FPU a FMI vyplnené polyuretánovou penou resp. minerálnou vlnou sú ideálne pre nasadenie v dielňach a halách, v ktorých sa vykuruje a dôležitú úlohu zohráva zvuková izolácia.

Pre nevykurované haly je vyhotovenie brány FSN s početnými variantmi výplne a možnosťami veľkoplošného presklenia mimoriadne vhodné. V kombinácii s tým sa ponúkajú vzhľadovo rovnaké hliníkové brány FAW. Vďaka termicky oddeleným profilom vykazujú veľmi dobré hodnoty tepelnej izolácie a sú dobrou voľbou napr. pre výstavné haly.

Každá brána môže byť vybavená individuálnymi možnosťami presklenia a výplne. Integrované dvere s prahom a bez prahu a rozdelené prechodové krídla uzatvárajú bohatý program skladacích brán.

18.12.2020 Informácie a ponuky
Informácie o celej ponuke produktov Hormann Vám radi poskytneme e-mailom alebo telefonicky
NEVÁHAJTE A NECHAJTE SI OD NÁS BEZPLATNE VYPRACOVAŤ NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU.
Podrobné informácie nájdete na styro.hormannpartner.sk

14.10.2020 Novinky Hörmann 2020
V rámci akcie EUROPA PROMOTION 2020 majú zákazníci možnosť zakúpiť sekcionálne garážové brány v novej povrchovej úprave Planar (farby matné deluxe) so 6 základnými farebnými odtieňami a lamelami s prelisom L. Zároveň zostávajú v akciovej ponuke garážové brány v prevedení Woodgrain a Decocolor s prelisom M.
- sekcionálne garážové brány od 729 €
- domové vonkajšie dvere od 1530 €

16.10.2020 AKCIA BerryPearl
AKCIA výklopné brány BerryPearl v 2 farebných prevedeniach (RAL 9016 - biela a RAL 8028 - terra. hnedá) za 289 € s DPH.

16.10.2020 Nové pohony
Novinka pre rok 2020 sú pohony sekcionálnych garážových brán ProMatic a SupraMatic 4. generácie s novými funkciami ako úsporné LED osvetlenie, integrovaný prijímač Bluethoot v motoroch SupraMatic4, o 40 až 75% vyššia rýchlosť oproti pohonom 3. generácie a množstvo iných vylepšení.