Pohony priemyselných brán

Brány, pohony a ovládania z jednej ruky

Všetky dôležité komponenty brány a pohonu, ako lamely, zárubne, kovania, pohony a ovládania boli vyvinuté a vyrobené vo firme Hörmann. To garantuje vysokú kompatibilitu medzi bránou, pohonom a ovládaním. Na optimálne trvalé zabezpečenie konštantne vysokej úrovne výroby sú nasadené špeciálne výrobné zariadenia, založené na našich ideách.

Pri vývoji dbáme na to, aby brána a pohon vytvárali navzájom zosúladený systém. Dlhodobé testy za reálnych podmienok zabezpečujú vyzreté sériové výrobky, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Ďalšie informácie ku našim pohonom a ovládaniam nájdete v príslušných katalógoch pre priemyselné brány.

18.12.2020 Informácie a ponuky
Informácie o celej ponuke produktov Hormann Vám radi poskytneme e-mailom alebo telefonicky
NEVÁHAJTE A NECHAJTE SI OD NÁS BEZPLATNE VYPRACOVAŤ NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU.
Podrobné informácie nájdete na styro.hormannpartner.sk

14.10.2020 Novinky Hörmann 2020
V rámci akcie EUROPA PROMOTION 2020 majú zákazníci možnosť zakúpiť sekcionálne garážové brány v novej povrchovej úprave Planar (farby matné deluxe) so 6 základnými farebnými odtieňami a lamelami s prelisom L. Zároveň zostávajú v akciovej ponuke garážové brány v prevedení Woodgrain a Decocolor s prelisom M.
- sekcionálne garážové brány od 729 €
- domové vonkajšie dvere od 1530 €

16.10.2020 AKCIA BerryPearl
AKCIA výklopné brány BerryPearl v 2 farebných prevedeniach (RAL 9016 - biela a RAL 8028 - terra. hnedá) za 289 € s DPH.

16.10.2020 Nové pohony
Novinka pre rok 2020 sú pohony sekcionálnych garážových brán ProMatic a SupraMatic 4. generácie s novými funkciami ako úsporné LED osvetlenie, integrovaný prijímač Bluethoot v motoroch SupraMatic4, o 40 až 75% vyššia rýchlosť oproti pohonom 3. generácie a množstvo iných vylepšení.