Pohony garážových brán

Pohony garážových brán: komfort a bezpečnosť pre Váš domov

Kto už rád vystupuje pri vetre alebo nečase alebo uprostred noci z auta len preto, aby si otvoril garáž. S pohonmi brán Hörmann máte vždy "voľný prejazd", pretože otvárate Vašu garážovú bránu a bránu do dvora rýchlo, komfortne a bezpečne s použitím ručného vysielača z auta. S komfortným a rýchlym pohonom SupraMatic, cenovo výhodným pohonom ProMatic ako aj ProMatic Akku, pohonom pre garáže bez elektrickej prípojky, ponúka Hörmann inovatívnu techniku pohonov.

Katalóg poskytuje obsiahle informácie a prirodzene Vám radi poradíme aj individuálne.

Spoľahlivá vypínacia automatika, Individuálny komfort ovládania

Vypínacia automatika bezpečne zastaví bránu pri náhlom výskyte prekážok. Pre väčšiu ochranu a bezpečnosť odporúčame montáž svetelnej závory.

Rozmanitý program príslušenstva ponúka pre všetky montážne situácie vhodné mobilné a stacionárne kvalitné príslušenstvo. Od ručných mikro vysielačov cez kódovacie spínače a čítačky odtlačkov prstov, až po špeciálne riešenia ako núdzový akumulátor.

Patentovaná technika ozubených pásov - tento zosilnený ozubený pás je mimoriadne odolný voči roztrhnutiu a nehlučný. Mazanie alebo olejovanie nie je potrebné. Tak nemôže nič kvapkať na Vaše auto. Dôležitá výhoda oproti reťazovým a vretenovým pohonom. Silný pružinový mechanizmus vždy automaticky napína ozubený pás a zabezpečuje tak rovnomerne tichý chod.

18.12.2020 Informácie a ponuky
Informácie o celej ponuke produktov Hormann Vám radi poskytneme e-mailom alebo telefonicky
NEVÁHAJTE A NECHAJTE SI OD NÁS BEZPLATNE VYPRACOVAŤ NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU.
Podrobné informácie nájdete na styro.hormannpartner.sk

14.10.2020 Novinky Hörmann 2020
V rámci akcie EUROPA PROMOTION 2020 majú zákazníci možnosť zakúpiť sekcionálne garážové brány v novej povrchovej úprave Planar (farby matné deluxe) so 6 základnými farebnými odtieňami a lamelami s prelisom L. Zároveň zostávajú v akciovej ponuke garážové brány v prevedení Woodgrain a Decocolor s prelisom M.
- sekcionálne garážové brány od 729 €
- domové vonkajšie dvere od 1530 €

16.10.2020 AKCIA BerryPearl
AKCIA výklopné brány BerryPearl v 2 farebných prevedeniach (RAL 9016 - biela a RAL 8028 - terra. hnedá) za 289 € s DPH.

16.10.2020 Nové pohony
Novinka pre rok 2020 sú pohony sekcionálnych garážových brán ProMatic a SupraMatic 4. generácie s novými funkciami ako úsporné LED osvetlenie, integrovaný prijímač Bluethoot v motoroch SupraMatic4, o 40 až 75% vyššia rýchlosť oproti pohonom 3. generácie a množstvo iných vylepšení.