Sekcionálne garážové brány

Vaša vysnívaná brána v značkovej kvalite Hörmann

Elegantné automatické sekcionálne brány sa otvárajú kolmo nahor. Tak získate viac miesta v garáži a pred garážou - a máte celý prejazd voľný. Sekcionálne brány sú vhodné vždy - bez ohľadu na to, či je otvor Vašej garáže pravouhlý alebo skosený, či má segmentový alebo kruhový oblúk. Preto sa ideálne hodia pre dodatočnú modernizáciu.

Katalóg 85184_Garagen_Sektionaltore_Kurzversion_SK Katalóg poskytuje obsiahle informácie a montážne údaje a prirodzene Vám poradíme aj individuálne.

Harmonický celkový dojem

Celkový harmonický vzhľad brány sa skladá z mnohých malých detailov. Napr. z bočnej zárubne, ktorá je u firmy Hörmann sériovo v rovnakom vzhľade ako sekcionálna brána s bielou povrchovou úpravou woodgrain (obr. vľavo). Pre farebné brány alebo brány s povrchovou úpravou Silkgrain® alebo Decograin® obdržíte voliteľne obloženie zárubne v povrchovej úprave vo farbe bránového krídla. Prekladová vyrovnávacia clona je u firmy Hörmann vždy vzhľadovo rovnaká ako sekcionálna bárna. Všetko vzájomne ladí.

U nás od firmy Hörmann obdržíte garážové brány a vedľajšie dvere s rovnakým delením prelisov a kaziet. (obr. vpravo). Prechody lamiel sú vyrobené precízne a nie sú vôbec vidieť. Dôkaz o vysokej kvalite vyhotovenia stavebných prvkov Hörmann.

Dlhodobá ochrana proti poveternostným vplyvom

Plastová päta zárubne chráni trvalo Vašu bránu pred možnými poškodeniami hrdzou, práve pri novostavbách garáží. Platová päta chráni bránu aj pri trvalej vlhkodti a tým sa odlišuje od konkurencie. Plastová päta uzatvára kompletne zárubňu v miestach ohrozených hrdzou, len to je dlhodobá ochrana. Spolu s podlahovým tesnením tvorí plastová päta zárubne aj opticky vydarené ukončenie.

    Stop korózii vznikajúcej:
  • agresívnymi nátermi
  • tvorbou soli na dlaždiciach
  • posypovou soľou.

18.12.2020 Informácie a ponuky
Informácie o celej ponuke produktov Hormann Vám radi poskytneme e-mailom alebo telefonicky
NEVÁHAJTE A NECHAJTE SI OD NÁS BEZPLATNE VYPRACOVAŤ NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU.
Podrobné informácie nájdete na styro.hormannpartner.sk

14.10.2020 Novinky Hörmann 2020
V rámci akcie EUROPA PROMOTION 2020 majú zákazníci možnosť zakúpiť sekcionálne garážové brány v novej povrchovej úprave Planar (farby matné deluxe) so 6 základnými farebnými odtieňami a lamelami s prelisom L. Zároveň zostávajú v akciovej ponuke garážové brány v prevedení Woodgrain a Decocolor s prelisom M.
- sekcionálne garážové brány od 729 €
- domové vonkajšie dvere od 1530 €

16.10.2020 AKCIA BerryPearl
AKCIA výklopné brány BerryPearl v 2 farebných prevedeniach (RAL 9016 - biela a RAL 8028 - terra. hnedá) za 289 € s DPH.

16.10.2020 Nové pohony
Novinka pre rok 2020 sú pohony sekcionálnych garážových brán ProMatic a SupraMatic 4. generácie s novými funkciami ako úsporné LED osvetlenie, integrovaný prijímač Bluethoot v motoroch SupraMatic4, o 40 až 75% vyššia rýchlosť oproti pohonom 3. generácie a množstvo iných vylepšení.